Aquaplumb

Podlahové topení

volejte zdarma 800 555 100

Podlahové topení

Podlahové topení - Montáž a instalace

Podlahové topení - Montáž a instalace

Nabízíme Vám instalace podlahového topení značek Rehau a Tiemme!

Podlahové topení je praktickým a moderním způsobem vytápění v bytech, rodinných domech, kancelářích a obchodních prostorách, zkrátka všude tam, kde je potřeba uchovávat stálou teplotu a zároveň šetřit peníze.

Šetřete své peníze!

Tímto jsme se dostali k první a zásadní výhodě podlahového topení. Tou je výrazná finanční úspora na vytápění prostoru, neboť oproti klasickému způsobu stačí pro zachování stejné pocitové teploty nastavit vytápění o 2-4 °C níže. Energetická náročnost takového vytápění je rázem o 10-20 % nižší.

Vytápějte efektivně!

Mezi další nesporné výhody podlahového topení patří rovnoměrné vytápění celé místnosti. Už nikdy se Vám nestane, že v jedné části místnosti bude moc horko a v jiné moc chladno. Mimo to v případě podlahového vytápění je teplo přeměňováno téměř 100%, čili dochází k minimálním tepelným ztrátám.

Využijte svůj prostor na 100 %!

S podlahových vytápěním odpadají problémy s rozložením nábytku v místnosti, neboť se zbavíte radiátorů a můžete svůj interiér plně využít dle svých představ.

Mimo výše uvedených výhod má podlahové vytápění i velmi dlouhodobou životnost, bezporuchový provoz a díky absenci cirkulace vzduchu a prachu v místnosti je zdravotně vhodnější oproti konvenčním způsobům vytápění.

Máte zájem o instalaci podlahového vytápění? Chcete vypracovat kalkulaci? Pak není nic jednoduššího než nás kontaktovat!

Tags:
Share:
Nejžádanější služby
Havarijní služba - Instalatéři
Havarijní služba - Instalatéři
Havarijní služba - topenáři
Havarijní služba - topenáři
Rekonstrukce vody
Rekonstrukce vody
Rekonstrukce topení
Rekonstrukce topení
Novinky
Galerie
Instalace vody, topení a plynu
Instalace vody, topení a plynu