Aquaplumb

Odpady a kanalizace

volejte zdarma 800 555 100

Odpady a kanalizace

Odpady a kanalizace Praha

Odpady a kanalizace Praha

Mimo ostatních služeb Vám nabízíme i návrhy a realizace nových kanalizačních rozvodů a odpadů a dále jejich čištění a rekonstrukce. Samozřejmostí je pochopitelně i havarijní služba, která je zde pro Vás nonstop.

Nabízíme Vám tvorbu technického návrhu kanalizačních rozvodů a odpadů, zpracování cenové kalkulace před započetím prací a zajisté i samotnou instalaci rozvodů kanalizace a odpadů.

Provedeme instalace kanalizačních přípojek včetně veškerých výkopových prací a napojení do veřejné kanalizační sítě. Dále zrealizujeme montáž rozvodů kanalizace na pozemku i v nemovitosti, a to jak ležatých rozvodů, tak i stoupaček. Následně napojíme odpadní rozvody na všechna koncová zařízení (vany, dřezy, bidety, umyvadla a WC klozety) a provedeme tlakové zkoušky potrubí.

Také Vám nabízíme instalace odpadních jímek, přečerpávacích jednotek a zpětných klapek kanalizace.

Po ukončení montáže kanalizace a odpadů provedeme i následné dokončovací práce, např. zednické začištění, zahrnutí zeminou, hutnící zkoušky, opravu povrchu asfaltu, opravu zámkové dlažby či zatravnění.

Všechny kanalizační a odpadní rozvody instalujeme v materiálu plast HT, KG Osma, kamenina, litina a po dokončení prací Vám předáme kompletní technickou dokumentaci řešení a kontrolní kamerovou a tlakovou zkoušku.

Tags:
Share:
Nejžádanější služby
Havarijní služba - Instalatéři
Havarijní služba - Instalatéři
Havarijní služba - topenáři
Havarijní služba - topenáři
Rekonstrukce vody
Rekonstrukce vody
Rekonstrukce topení
Rekonstrukce topení
Novinky
Galerie
Instalace vody, topení a plynu
Instalace vody, topení a plynu